Ankara Kamera Sistemleri

21 Ağustos 2019 0 Yazar: admin

Ankara Güvenlik kamera sistemleri

Ankara kamera sistemleri, 2003 den beri güvenlik ve kamera sistemleri sektöründe daima büyüyen ve gelişmekte olan firmamız Nesil Güvenlik ve Bilişim A.Ş. 15 yılı aşkın süredir uluslararası standartlarda, kaliteli, yenilikçi ve çözüm odaklı üretim yapan ve dünya pazarlarında 80’den fazla tedarikçi ile çalışmaktadır.

Nesil güvenlik ve bilişim A.Ş. 2003 yılından itibaren bölgemizde ve ülkemizde öngördüğümüz güvenlik ve kamera açığını göz önüne alarak, kaliteli ve doğru hizmetin verilebilmesi için güvenlik kamera hizmetlerine başlamıştır.

Güvenlik kamera sistemleri konusunda dünyadaki teknolojik  gelişmeleri yakından izlemekte, takip etmekte ve hızla adapte olmaktadır. Yenilikçi ve bilimsel çalışan takım uzmanları, tasarımcılar ve mühendisleriyle gerçekleştirdiği AR-GE çalışmaları ile yüksek kalite standartlarında ekipmanlar üreterek tam müşteri memnuniyetini garanti etmektedir.

Ankara güvenlik kamera sistemleri, Nesil güvenlik ve bilişim A.Ş. bölgesinde şu anda tamamlanmış ve hali hazırda tamamlamakta olan projeleriyle çok önemli referanslara sahiptir. Sektörde kısa zamanda öncü firmalar arasında yerini alan Nesil güvenlik ve bilişim A.Ş. gelişen teknolojik imkanları sağlamakta ve uygulamakta da öncüdür.

Nesil güvenlik ve bilişim A.Ş. olarak ilk öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyetidir. Ankara’da ve bölgemizdeki servis ağımızla müşterilerimize kurulum sonrasında da destek ve hizmet en öncelikli görevimizdir.

0312 911 46 40
0850 532 08 96
uygar@nesilteknoloji.com